Niezwykłe dni miłości

,,Niezwykłe dni miłości''

9 lutego do 14 lutego 2015 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zorganizowała tydzień z Walentynkami. Przygotowaliśmy różnorodne atrakcje.

Czytelnia dla Dorosłych

Na Facebooku biblioteki od poniedziałku do soboty ogłoszony był konkurs filmowy pt. “Rozpoznaj pocałunek z kadru”. Na zwycięzcę wylosowanego w konkretnym dniu, czekała wspaniała nagroda, ufundowana przez Urząd Miejski w Morągu.

Wypożyczalnia dla Dorosłych

Na Facebooku biblioteki od poniedziałku do soboty ogłoszany był konkurs książkowy pt. “Rozpoznaj cytat z romansu”. Na zwycięzcę wylosowanego w konkretnym dniu, czekała wspaniała nagroda, ufundowana przez Urząd Miejski w Morągu.

Każdy Dział biblioteki był zaopatrzony w Walentynkowe zakładki do książek. Każdy kto przyszedł i wypożyczył zbiory w tym wyjątkowym tygodniu, otrzymał je od nas w prezencie.