Akcja „Książka na weekend”

Otwarta książka leży na ławce w parku, na niej leżą okulary, obok jest filiżanka

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu wspólnie z portalem www.mediagroupinfo.pl rozpoczyna od przyszłego tygodnia akcję pod nazwą “Książka na weekend”.
Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Morąg, zarówno wśród młodych, jak i tych dojrzałych. Kolejnym celem jest przybliżenie czytelnikom konkretnych woluminów.

W każdy piątek na portalu www.mediagroupinfo.pl będzie pojawiała się recenzja wybranej książki. W jednym tygodniu dla dzieci, w kolejnym dla dorosłych a następnie dla młodzieży. Oprócz recenzji i zdjęcia okładki pozycji książkowej, chcemy zachęcić mieszkańców Morąga do przeczytania fragmentu ksiażki, który będzie emitowany w formie nagrania audio.

Akcję honorowym patronatem objął Burmistrz Morąga, który już 13 września 2013 r. osobiście przeczyta fragment książki Stefana Chwina pt. “Krótka historia pewnego żartu”.

Zapraszamy wszystkich chętnych morążan, którzy chcą wziąć udział w akcji, do przeczytania fragment ulubionej książki.

Osoby do kontaktu:
Elżbieta Dziubińska: dyrektor.morag@wbp.olsztyn.pl