Wystawa – Tatuaż czyli nowoczesny rodzaj sztuki – Paulina Stecewicz

Plakat "Tatuaż czyli nowoczesny rodzaj sztuki" czarno-biała grafika, po prawej twarz kobiety, po lewej czarny zarys maszynki do tatuażu, po środku czarny tytuł

W marcu Galeria Miedzy Książkami w Dziale dla Młodzieży NASTKA ma przyjemność prezentować niezwykłą wystawę sztuki na ciele. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia tatuaży wykonanych przed morąską artystkę/tatuatorkę Paulinę Stecewicz przyciągną uwagę młodych odbiorców.

Sama autorka mówi o sobie:

Nazywam się Paulina Stecewicz i mam 26 lat. Jestem tatuatorką i właścicielką studia tatuażu MY BODY MY ART tattoo & piercing w Morągu. Wykonywaniem tatuaży zajmuje się od prawie 6 lat. Od 8 października 2022 roku pracuje w swoim studiu. Wykonuję tatuaże w różnych technikach takich jak np. realizm, dotwork, linework, blackwork, watercolor, oldschool i wiele innych. Zawód tatuatora wybrałam z zamiłowania do rysowania i dzięki temu zamieniłam hobby w pracę. Jestem samoukiem jeżeli chodzi o ten zawód, co powoduje u mnie jeszcze większą dumę, że udało mi się dojść do takiego poziomu i mogę rozwijać się dalej. W 2023 roku zajęłam 3 miejsce w plebiscycie gazety Olsztyńskiej MISTRZOWIE URODY 2023 w kategorii MISTRZ TATUAŻU, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem ponieważ głosowali moi klienci za co im z całego serca dziękuję. MY BODY MY ART to moje spełnienie marzeń i mój azyl. Ogromnie się cieszę, że udało mi się stworzyć miejsce, które jest tak chętnie odwiedzane. Największym wynagrodzeniem w tej branży dla mnie jak i dla innych zajmujących się sztuką tatuażu jest zachwyt klienta gdy widzi finalny efekt naszej pracy. Mam nadzieję, ze wystawa którą przygotowałam wraz z Działem dla Młodzieży NASTKA chociaż trochę wprowadzi was do świata tatuażu.

Wystawę można oglądać od 1.03.2024 do 30.03.2024.