Kreatywne warsztaty mikołajkowe w Oddziale dla Dzieci

Dzieci siedzą na stopniach lub klęczą na podłodze i trzymają przed sobą wykonane kartki świąteczne

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Dziale dla Dzieci odbyły się warsztaty  kreatywne, podczas których uczestnicy mieli możliwość własnoręcznego wykonania kartek świątecznych. Uczniowie klasy III c S.P. nr 1 w Morągu podczas zajęć wykazali się wyjątkową kreatywnością, dużymi umiejętnościami manualnym oraz poczuciem estetyki. Dzieci wzięły również udział w quizie świątecznym, prezentując szeroką wiedzę na temat zbliżających się świąt, wszyscy otrzymali także słodką niespodziankę. Dziękujemy za udział w spotkaniu!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga