Święto pluszowego misia…

28 dzieci siedzi na 2 topniach, niektóre dzieci trzymają pluszowe misie lub inne pluszowe zabawki, za nimi regały z komiksami, czasopismami, grami i puzzlami

Z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w Dziale dla Dzieci zorganizowane zostało spotkanie, w którym udział wzięły przedszkolaki z grup „Leśne Ludki” oraz „Żabki” z Przedszkola nr 6 w Morągu. W czasie zajęć maluchy poznały historię powstania pluszowego misia oraz książki, których głównymi bohaterami są niedźwiadki. Okazało się, że dzieci są wspaniałymi znawcami literatury, a w szczególności wielbicielami misiowych opowieści. Przedszkolaki wspólnie rysowały misiową postać, obejrzały jedną z przygód Misia Uszatka oraz wzięły udział w zabawie muzycznej wraz z przyniesionymi do biblioteki maskotkami. Na koniec przyszedł czas na słodki poczęstunek i wspólne zdjęcie. Dziękujemy za wesołą zabawę!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga