„Smok Jedyneczka i jego wartości” – wernisaż wystawy

Widok od tyłu na siedzące na krzesłach dzieci, przed nimi okrągły stół z książkami i torbami prezentowymi oraz 6 pań: bibliotekarki i inne osoby reprezentujące organizatora konkursu

Wernisaż oraz uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym na okładkę książki pt. „Smok Jedyneczka i jego wartości” odbyło się w Oddziale dla Dzieci. W spotkaniu wzięły udział laureaci konkursu oraz dzieci z Przedszkola Jedyneczka. Wszystkich zebranych powitała dyrektor przedszkola Pani Ewa Falkowska, natomiast o konkursie opowiedziały Elżbieta Wiśniewska koordynator projektu. Uczestnicy spotkania mieli także możliwość wysłuchania jednego z opowiadań, którego bohaterem był Smok Jedyneczka z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. Dodatkową atrakcją było zaprezentowanie zbiorów bibliotecznych, w których zawarte są historie o smokach. Na zakończenie był czas na wykonanie pamiątkowego zdjęcia zwycięzcom konkursu.

Dziękujemy wszystkim za niezwykle emocjonujące spotkanie!