Zrób własną ekotorbę

Plakat na warsztaty Mam talent, mam moc, zrób własną ekotorbę

Modna, praktyczna i ekologiczna. Na książki, na zakupy, na pierdołki. Samodzielnie zaprojektowana i stworzona? Najlepsza na świecie EKOTORBA! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty z tworzenie własnej ekotorby. Każdy uczestnik zaprojektuje i ozdobi własną bawełnianą torbę, którą będzie mógł zabrać do domu i z dumą nosić. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Kadylak z Atomic Kids. Zajęcia są darmowe i odbędą się 22 sierpnia w Sali Wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, w dwóch grupach, na godz. 11.00 i 13.00.  Ilość miejsc ograniczona, w związku z tym obowiązują zapisy w Czytelni dla Dorosłych osobiście lub telefonicznie 89 757 11 12. Warsztaty zrealizujemy w ramach projektu „Zrób to… z Biblioteką!”, zadania „Mam talent, mam moc”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zaczynamy zapisy, kto pierwszy ten lepszy!