Planszogranie w bibliotece

Są tu jacyś Planszomaniacy?!?! Szykujcie się, bo przygotowujemy dla Was czwarte z kolei Planszogranie w bibliotece! Spotykamy się 10.05.2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w Sali Wielofunkcyjnej. Wraz z ekipą z ostródzkiego GrajDołka przygotujemy dla Was niezliczoną ilość planszówek – będziecie mieli okazję nauczyć się ich zasad, poznać nowych ludzi i przede wszystkim miło spędzić  wiosenne popołudnie. Podczas nadchodzącego 4-godzinnego maratonu odbędzie się turniej w grę Splendor. Pewnie niektórzy pamiętają tę planszówkę z pierwszego Planszogrania, które odbyło się ponad rok temu – będziecie zatem mieli okazję spróbować swoich sił jeszcze raz! Zabierzcie ze sobą rodzeństwo, znajomych, rodziców, dziadków i weźcie udział w szalonej zabawie! Dla najlepszych przygotujemy nagrody, a dla najwytrwalszych na końcu niespodzianka – tradycyjnie zagramy w Bingo, w którym będzie można zgarnąć fajne gadżety.

Obowiązują zapisy w Czytelni dla Dorosłych (I piętro).

Informujemy, że podczas maratonu będą robione zdjęcia, które zostaną wykorzystane na cele promocyjne biblioteki. Udział w imprezie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku uczestnika przez bibliotekę.

Uwaga! W trakcie Planszogrania będzie możliwość zdobycia naklejki specjalnej w zabawie GRAM Z BIBLIOTEKĄ.