Spektakl „Sówka Mądra Główka”

Zdjęcie grupowe. Dzieci siedzą z opiekunami. Pośród nich siedzi kobieta w przebraniu z książką w ręku.

Z okazji Tygodnia Bibliotek w Oddziale dla Dzieci 13 maja 2019 roku, odbyło się spotkanie teatralne. Uczestniczyły w nim dzieci z grup przedszkolnych ze Szkół Podstawowych w Morągu. Miały one możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Sówka Mądra Główka” w wykonaniu aktorów z Teatru Duet
z Krakowa.

Widzowie zachwyceni byli grą aktorów, efektownymi i kolorowymi kostiumami, a także barwną oraz ciekawą scenografią. Całość dopełniała oryginalna oprawa muzyczna. W trakcie przedstawienia artyści w zabawny sposób angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Spotkanie teatralne było dla dzieci niezwykłym przeżyciem, które dostarczyło wielu pozytywnych i niezapominanych wrażeń.

Dziękujemy za wspólną zabawę.