Konkurs plastyczny „Książkowy bestseller”

Wspólne zdjęcie z nagrodami

Oddział dla Dzieci wspaniale rozpoczął świętowanie Tygodnia Bibliotek, gdyż 9 maja 2016 r. o godzinie 10:00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Książkowy bestseller”. Wśród 131 wyjątkowych
i niezwykłych prac plastycznych nawiązujących do znanych bohaterów literackich wykonanych przez dzieci i młodzież, komisja w składzie: przewodnicząca – Anna Milewska, członkowie: Elżbieta Duch
i Iwona Madej dokonały oceny prac w trzech kategoriach wiekowych. W obecności rodziców, opiekunów oraz wychowawców wręczono nagrody oraz dyplomy zwycięzcom konkursu.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pokonkursowej do 26 maja, która zainspiruje wszystkich odwiedzających do czytania.

Laureaci konkursu:

Kategoria I
miejsca I – Antoni Brynda (Klub Wojskowy)
miejsce II – Emilia Polberg (Przedszkole Nr 6), Magdalena Sprawka (S.P. w Słoneczniku)
miejsce III – Lilianna Figlant (Przedszkole Nr 6)
Wyróżnienia: Oliwia Jarmużewska (S.P. w Słoneczniku), Zofia Zawadzka (S.P. w Słoneczniku), Filip
Stańczyk (Przedszkole Jedyneczka)

Kategoria II
miejsce I – Zofia Dzidziewicz (Morąski Dom Kultury)
miejsce II – Julia Załęska (S.P. Nr 4 w Morągu)
miejsce III – Karolina Terpińska (Morąski Dom Kultury), Hanna Głód (S.P. Nr 4 w Morągu)
Wyróżnienia: Zuzanna Bąk (Klub Wojskowy), Oliwia Terpińska (Morąski Dom Kultury), Hanna
Katarzyńska (S.P. Nr 4 w Morągu)

Kategoria III
miejsce I – Małgorzata Galewska (S.P. w Jurkach), Gabriela Rowicka (Klub Wojskowy)
miejsce II – Aleksandra Kordala (S.P. w Jurkach), Karol Woronko (Morąski Dom Kultury)
miejsce III – Martyna Pitrus (Morąski Dom Kultury)
Wyróżnienie: Bartosz Guzowski (Klub Wojskowy), Justyna Chojnacka (Morąski Dom Kultury)

Gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu!