„Kolory” na obrazach Wandy Dziedziech

Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej od dawna promuje lokalnych artystów, ludzi z pasją i zamiłowaniem do tego co robią. To oni urozmaicają swoimi wyjątkowymi pracami miejsca biblioteczne. Stwarzają wyjątkowy klimat i wprowadzają oglądającego w świat widziany oczami artysty.

W miesiącu styczniu Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprezentowała wystawę malarstwa pt. “Kolory” autorstwa Wandy Dziedziech. Twórczość autorki była już wcześniej prezentowana w galerii. Tym razem mieliśmy możliwość poznania jej nowych, abstrakcyjnych prac. 37 obrazów można było podziwiać od 13.12.2014 roku do 20.01.2015 roku w godzinach otwarcia biblioteki. Dziękujemy za odwiedzanie wystawy.

Dodatkowo 13.01.2015 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych bibliotekarze zorganizowali wernisaż wystawy malarstwa pt. “Kolory” autorstwa Wandy Dziedziech.

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć