Ekologicznie z Coralgolem

W Oddziale dla Dzieci obchodziliśmy Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, zorganizowane pod hasłem przewodnim “Ekologicznie z Coralgolem”, trwały od 17 listopada do 5 grudnia 2014 r. Zajęcia skierowane były do dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I – III szkół podstawowych. Dzieci zapoznały się z podstawowymi informacjami związanymi z edukacją globalną i ochroną środowiska.

W programie:

• Chrońmy naszą planetę – prezentacja multimedialna
    • twórcze ekozabawy
    • zasady ekologicznego zachowania
    • ślubowanie małego ekologa
    • słodki poczęstunek

Działanie zostało zorganizowane w ramach projektu: “Zakup nowości wydawniczych do bibliotek Priorytet 2 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych”, które zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.