Wystawa Pauliny i Huberta Kalinowskich – “Fotografia ślubna – sztuka czy kicz”

Plakat wystawy "Fotografia ślubna sztuka czy kicz?", na plakacie młoda para w pustej sali spogląda przez okno

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zorganizowała wystawę zdjęć pt. “Fotografia ślubna – sztuka czy kicz” autorstwa Pauliny i Huberta Kalinowskich.

Autorzy podjęli próbę odpowiedzi na pytanie czy, traktowana po macoszemu, dziedzina fotografii, jaką jest fotografia ślubna, może dzisiaj istnieć bez kiczu? Czy w czasach, gdy fotografia ślubna przeżywa zdecydowany regres można jeszcze liczyć na dobre, niesztampowe zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w życiu?

Na wystawie eksponowane były 34 zdjęcia z plenerów ślubnych oraz prezentacja multimedialna ukazująca kilkadziesiąt zdjęć reportażowych. Prace można było oglądać w Wypożyczalni dla Dorosłych do 18.05.2013 r. Wernisaż wystawy odbył się 23.04.2013 r. o godzinie 17:00, również w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć