Kółko fotograficzne w Bibliotece

Plakat o kółku fotograficznym, zdjęcie ze strony bloga

Kółko fotograficzne powstało w ramach projektu “Informacja dla obywateli – cybernawigatorzy w bibliotekach”. Osobą prowadzącą kółko czyli Cybernawigatorem jest fotograf Hubert Kalinowski (http://www.hubertkalinowski.pl).
Uczestnicy są podzieleni na 2 grupy. Grupa młodzieży została zrekrutowana dzięki Kursom fotograficznym, które odbywały się w naszej bibliotece. Drugą grupą są zainteresowani fotografią seniorzy z UTW.

Na każdych zajęciach będziemy zajmować się innym tematem: ekspozycja, kompozycja, fotografowanie martwej natury, przyrody, miasta, praca z modelem, reportaż. Będziemy uczyć się zarówno teorii, jak i wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.
Zachęcamy do obserwowania bloga, gdzie będziemy zamieszczać relacje z zajęć, zdjęcia wykonane przez uczestników, relacje z backstage’u oraz mały samouczek dla osób, które nie uczestniczą w zajęciach, a chciałyby poprawić swoje umiejętności z zakresu fotografii.

Logo Fundacji Rozwoju Społeczeństwa InformacyjnegoGodło ambasady USA w WarszawieLogo cybernawigatorzy w bibliotekach

Publikacja została sfinansowana ze środków pochodzących z darowizny Departamentu Stanu USA.
Zawarte w niej opinie, stwierdzenia i konkluzje wyrażają przekonania autora/autorów i niekoniecznie
odzwierciedlają stanowisko Departamentu Stanu USA