„MORĄG na wakacje” – letnie spotkania dla dzieci w bibliotece

Plakat zajęć w Oddziale dla Dzieci "Morąg na wakacje", w centrum grafika deski do pływania, walizki i książki

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7–11 lat do udziału w letnich spotkaniach, które z pewnością umilą początek wakacji.

W programie znajdą się  m.in. takie zajęcia tematyczne jak: „Ciekawe miejsca w moim mieście”, „Szlakiem morąskich zabytków”, „Pracownia malarska”, „Mali giganci nadchodzą”, „Mali badacze”, „Mali giganci w krainie technologii”.

Pod tymi hasłami kryć się będą różnorodne zajęcia literackie, kreatywne warsztaty, eksperymenty, ale również robotyka Lego i programowanie. Nie zabraknie również świetnych zabaw plenerowych.

Warsztaty odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w dniach 27.06-08.07.2022 r. w godz. 10:00-13:00.

Zapisy telefoniczne pod numerem: 89-757-11-37 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej.