M.O.D.A. – wystawa ilustracji

W Oddziale dla Dzieci MBP w Morągu zorganizowana została wystawa autorstwa Katarzyny Boguckiej, młodej malarki, ilustratorki, której charakterystyczny i wyrazisty styl przykuwa uwagę czytelników. Ilustracje przygotowane zostały do książki p.t. “M.O.D.A.” wydawnictwa Dwie Siostry, zawierającej ciekawostki związane z ubiorem, trendami modowymi zmieniającymi się na przestrzeni lat, projektantami mody oraz ich niebanalnymi pomysłami dotyczącymi strojów. Wystawa zawierała także utwory najbardziej znanych twórców literatury dziecięcej m. in. Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej czy Doroty Gellner, w których dorobku można odnaleźć dowcipne wiersze związane z elementami garderoby. Dziękujemy za zwiedzanie wystawy prezentowanej w okresie 4 września – 13 października 2018 r.