Konkurs „Zaczytaj się…!” – laureaci kwietnia 2026 r.

Grafika z infoirmacją o laureatach konkursu "Zaczytaj się..."

W Dziale dla Dzieci trwa akcja czytelnicza Zaczytaj się…! skierowana do dzieci i młodzieży.

Celem akcji jest promocja czytelnictwa, czyli uwrażliwienie młodego człowieka na słowo pisane, jak również ukazanie zalet i korzyści obcowania z książką, czasopismem oraz zbiorami multimedialnymi. Każdego miesiąca wyłonimy zwycięzcę w dwóch kategoriach. Zachęcamy do korzystania ze zbiorów Działu dla Dzieci.

 

Laureaci kwietnia 2026:

  • Kat. 0-8 lat – Ignaś Pawlicki
  • Kat. 9-15 lat – Aleksandra Widuto

Laureaci marca 2026:

  • Kat. 0-8 lat – Jakub Rodriguez
  • Kat. 9-15 lat – Aleksandra Statek

Laureaci lutego 2026:

  • Kat. 0-8 lat – Hania Koch
  • Kat. 9-15 lat – Natalka Dłuska

Laureaci stycznia 2026:

  • Kat. 0-8 lat – Zosia Bereda
  • Kat. 9-15 lat – Amelka Rynkiewicz

 

Galeria:

 

Załączniki