Razem przy maszynie – torby na zakupy z babcią i dziadkiem

plakat "Razem przy maszynie - torby na zakupy z babcią i dziadkiem" zdjęcie babci i wnuczki siedzących przy maszynie do szycia, w rogach tekst z informacjami

Międzypokoleniowe Warsztaty Szycia na Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy na wyjątkowe warsztaty międzypokoleniowe, podczas których stworzymy coś pięknego i praktycznego.

Kiedy? Piątek, 24 stycznia 2025, godz. 15:30
Gdzie? Dział dla Młodzieży NASTKA / Pracownia Orange

Co będziemy robić?
Zapraszamy babcie, dziadków oraz wnuczki i wnuków na wspólne szycie bawełnianych toreb na zakupy. Każdy międzypokoleniowy zespół będzie mógł uszyć i ozdobić dwie torby – jedną dla młodszego, drugą dla starszego uczestnika warsztatów.

Jak ozdobimy torby?

  • Zaprojektujecie własne grafiki i napisy, które zostaną przeniesione na torby jako naprasowanki.
  • Możecie także przynieść swoje wspólne zdjęcia, które pomożemy zamienić w niepowtarzalne dekoracje.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • To świetna okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym.
  • Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności manualne i artystyczne.
  • To doskonały sposób na wzmacnianie rodzinnych więzi i stworzenie pięknych pamiątek.

Zapisy
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 89 757 11 12.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej.

Zachęcamy do udziału w warsztatach, które łączą pokolenia i pozwalają wspólnie tworzyć wyjątkowe dzieła.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Pracownie Orange