Miś Poliś – warsztaty z tworzenia książki – Filie biblioteczne

Grafika Miś Poliś. Tło w biało-różowe pasy, po prawej rysunkowa książka i miś

Czy Twoje dziecko marzy o stworzeniu własnej opowieści? A może kocha rysować i wymyślać fantastyczne postacie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Zapraszamy na warsztaty z pisania i tworzenia książki, które będą pełne radości, kreatywności i niezapomnianych przygód! Nasz bohater? Miś Poliś – sympatyczny miś z ogromnym sercem i wyobraźnią, gotowy podzielić się swoimi przygodami z każdym małym pisarzem.

Co czeka na uczestników?

Tworzenie Historii: Dzieci będą miały okazję stworzyć własną opowieść o przygodach Misia Polisia. Od pierwszego pomysłu do ostatniego zdania – nasze warsztaty będą prawdziwą podróżą przez wyobraźnię!

Ilustrowanie: Niech wyobraźnia rozbłyska na kartach książki! Nasze warsztaty będą również okazją do odkrywania talentu artystycznego poprzez rysowanie i ilustrowanie przygód Misia Polisia.

Gry i Zabawy: Nie zabraknie również czasu na radosną zabawę! Gry i kreatywne zadania sprawią, że każde dziecko poczuje się jak prawdziwy twórca.

Czy zatem Twoje dziecko chce wziąć udział w niezapomnianej przygodzie z Miśkiem Poliśkiem? Daj swojemu dziecku szansę na odkrycie magicznego świata pisania i tworzenia!

Filia w Żabim Rogu | 9.05.2024 | godz. 10:00

Filia w Jurkach | 13.05.2024 | godz. 9:00

Filia w Bogaczewie | 14.05.2024 | godz. 9:00

Niech ta przygoda z Miśkiem Poliśkiem będzie pierwszym krokiem do wielkiej podróży przez świat wyobraźni i kreatywności!

Do zobaczenia na warsztatach!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty dodaj do ulubionych. Edycja 2024