Wernisaż wystawy „Toruń, Kopernik, Kosmos”

Bibliotekarka trzymając książkę opowiada o wystawie, za nią ściana wystawowa zatytułowana "Toruń, Kopernik, Kosmos", z przodu sylwetki dzieci przysłuchujących się

Wernisaż wystawy „Toruń, Kopernik, Kosmos” obył się z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4
w Morągu. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zobaczenia niezwykle malowniczych prac, które przedstawiały przede wszystkim Mikołaja Kopernika, ale także urocze zakątki toruńskiej starówki oraz wszechświat widziany oczami artystów. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o naszym polskim astronomie, zapoznały się z książkami o kosmosie i układzie słonecznym. Na zakończenie uczniowie uczestniczyli w quizie z nagrodami wykazując się wiedzą o Mikołaju Koperniku.