Akcja „Wypożycz bibliotekarza”

Plakat wypożycz bibliotekarza, po prawej siedzi na podłodze grupka dzieci, po lewej bibliotekarka czyta im książkę

Postanowiliśmy być jeszcze bliżej naszej społeczności! W ramach usługi „Wypożycz bibliotekarza” zapraszamy do współpracy szkoły oraz przedszkola. Wiemy, że czasem ciężko znaleźć czas by przyjść do nas całą grupą, dlatego to my możemy przyjść do Was! Podczas takich odwiedzin nie zabraknie głośnego czytania bajek, zabaw ruchowych i konkursów czytelniczych. Bibliotekarz przeprowadzi ciekawe zajęcia oraz zaprezentuje niesamowity księgozbiór. Wyjście z książką poza mury biblioteki i zaprezentowanie jej najmłodszym odbiorcom, to jeszcze jeden skuteczny sposób na ukazanie korzyści płynących z czytania. Celem takich spotkań jest promocja biblioteki, zapoznanie z zawodem bibliotekarza oraz wyrobienie nawyku regularnego odwiedzania biblioteki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 89 757 11 04

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”