Wystawa „Z szuflady Tobiasza”

Plakat wystawy Tobiasz Auguścika w Oddziale dla Dzieci "Z szuflady Tobiasza, na plakacie flamastry oraz 2 postacie chłopców – od spodu i od góry odwrócony

„Z szuflady Tobiasza” to tytuł wystawy prac, które zostały wyeksponowane w Galerii Młodego Artysty. Tobiasz Auguścik to uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej im. Ireny Kwinto w Żabim Rogu. Interesuje się piłką nożną, ale przede wszystkim bardzo lubi rysować. Najbardziej upodobał sobie rysowanie postaci z kreskówek, gier oraz filmów. Jego prace to przede wszystkim szkice, ale także rysunki wykonane specjalistycznymi markerami. Dziękujemy za odwiedzenie tej niezwykłej wystawy w Dziale dla Dzieci.

W dniu 16 marca 2023 o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci odbył się wernisaż wyjątkowej wystawy
 „Z szuflady Tobiasza”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żabim Rogu. Podczas spotkania Tobiasz opowiedział o swojej pasji do rysowania, a także o sukcesach odnoszonych w dziedzinie sportowej, jaką jest piłka nożna. Wszystkie prace, zarówno szkice, ale także rysunki wykonane specjalistycznymi markerami,  zachwyciły uczestników wernisażu. Spotkanie zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe i pełne pozytywnych wrażeń spotkanie.