Wystawa pokonkursowa „W poszukiwaniu WIOSNY”

Plakat wystawy pokonkursowej "W poszukiwaniu wiosny", dodatkowo info o wernisażu 29.04.2023 r. o 10:00 w Oddziale dla Dzieci, na dole rysunki kwiatów polnych

Wystawa „W poszukiwaniu WIOSNY” to ekspozycja prac artystycznych laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu plastycznego. Młodzi artyści stworzyli przepiękne dzieła, w których ukazali budzącą się do życia wiosenną florę i faunę według własnej inwencji twórczej. Można było podziwiać otaczający nas świat, który budzi się do życia oczami dzieci i młodzieży z placówek wychowania przedszkolnego, szkół podstawowych oraz szkół specjalnych z gminy oraz miasta Morąga. Dzięki tej wystawie w bibliotece zagościła jedna z piękniejszych pór roku, jaką jest WIOSNA. Wystawę można było obejrzeć do końca kwietnia w Oddziale dla Dzieci.