Wernisaż wystawy „Mój kolorowy świat pouringu”

Goście rozproszeni po sali rozmawiają między sobą, widok zza lady bibliotecznej, po lewej widać regały z książkami, po prawej – ścianę wystawową

W sobotę, 04 marca 2023 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych odbył się wernisaż wystawy pt.: „Mój kolorowy świat pouringu” artystki Stanisławy Kuik.

Licznie przybyli goście mieli możliwość obejrzeć dorobek artystyczny malarki,  poznać tajniki warsztatu powstawania tych niezwykle barwnych prac, wysłuchać o początkach pasji do malowania oraz o samej technice pouringu. Dodatkowo artystka mówiła o ulubionych kolorach, które dominują w jej malarstwie, a także co daje sztuka i tworzenie jej samej jako osobie.

Goście podziwiający twórczość pani Stanisławy Kuik chętnie zadawali pytania zarówno w trakcie oficjalnego otwarcia, jak i w czasie zwiedzania wystawy. Słychać było wiele zachwytów nad talentem autorki prac.

Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za niezwykłe spotkanie w sobotnie popołudnie.

Wystawę „Mój kolorowy świat pouringu” można podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych do 31 marca w godzinach otwarcia działu. Informujemy, że wszystkie prace są na sprzedaż.

Serdecznie zapraszamy!