Turniej FIFA 23 z nagrodami

turniej fifa plakat z informacjami

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów piłki nożnej na wyjątkowy turniej w morąskiej bibliotece! Z okazji zbliżających się ferii, organizujemy rozgrywki w jedną z najpopularniejszych gier na świecie – FIFA 23. Na zwycięzców turnieju czekają m.in atrakcyjne nagrody ufundowane przez bar Bafra Kebab w Morągu. Rozgrywki nadzorowane będą przez administratora grupy FIFA Morąg. Startujemy o godz. 10:00 w Dziale dla Młodzież NASTKA (dawniej Czytelnia dla Dorosłych), czas trwania turnieju uzależniony jest od ilości uczestników. Turniej dla osób w wieku od 13 do 18 lat.

Zasady zapisów

  1. W turnieju udział mogą wziąć osoby między 13. a 18. r.ż. Osoby chętne nie spełniające tego warunku mogą zostać wpisane na listę rezerwową za zgodą Organizatora turnieju.
  2. Zapisy na turniej prowadzone będą na dwa rodzaje konsol, PS4 oraz Xbox One.
  3. Pierwszeństwo w wyborze konsoli maja osoby, które zapisały się jako pierwsze.
  4. Ilość uczestników na danej platformie uzależniona będzie od ilości zapisanych osób.
  5. Maksymalna liczba uczestników na jednej platformie to 32.
  6. Zapisy odbywają się osobiście w Dziale dla Młodzieży NASTKA (wcześniej Czytelnia dla Dorosłych) Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu lub telefonicznie pod nr 89 757 11 12.
  7. W szczególnych wypadkach możliwa zmiana regulaminu przed rozpoczęciem turnieju o czym każdy gracz zostanie poinformowany.

Szczegółowy regulamin dostępny w załączniku.

Zapraszamy do grania oraz do kibicowania!

Załączniki