“Warto wypożyczyć” – kolejna odsłona akcji Tv Morąg i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu

plakat akcji "Warto wypożyczyć" ułożony okrąg z książek, widok z góry, napisy w środku na niebieskim tle

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu powraca z akcją “Warto wypożyczyć”, w której przed kamerą TV Morąg opowiadamy Wam o ciekawych książkach, które warto przeczytać. W każdym z odcinków występuje pracownik bądź też czytelnik naszej biblioteki, który opowiada o zbiorach w niej dostępnych, uważanych przez niego za szczególnie godne polecenia. Tym razem skupimy się na publikacjach dotyczących naszego miasta, lub rodzimych autorów. Zachęcamy do zapoznania się z już opublikowanymi odcinkami oraz zapraszamy na następne filmy, które ukażą się w najbliższym czasie na kanale YouTube TV Morąg.

Działanie w ramach programu Partnerstwo dla książki, projektu Morąg inspiruje – wczoraj, dziś, jutro.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”