Wystawa malarstwa “Cztery pory roku” – relacja z wernisażu

Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu znajdująca się w Wypożyczalni dla Dorosłych promuje lokalnych artystów, ludzi z pasją i zamiłowaniem do tego co robią. To oni urozmaicają swoimi wyjątkowymi pracami miejsca biblioteczne. Stwarzają wyjątkowy klimat i wprowadzają oglądającego w świat widziany oczami artysty.

W listopadzie Wypożyczalnia dla Dorosłych prezentuje wystawę malarstwa pt. „Cztery pory roku” autorstwa Wandy Dziedziech. Twórczość autorki była już kilkakrotnie prezentowana w naszej galerii. Tym razem mamy możliwość poznania jej nowych prac, związanych ze zmieniającą się przyrodą i porami roku. Do oglądania mamy, aż 38 niezwykłe obrazy artystki.

Wystawę można podziwiać od 02.11.2022 roku do 30.11.2022 roku w godzinach otwarcia działu.

Wernisaż wystawy odbył się w czwartek, 24.11.2022 o godz. 17:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych, podczas którego pani Wanda opowiadała o swoich inspiracjach oraz tajnikach tworzenia. Przybyli goście byli pod wielkim wrażeniem talentu naszej artystki.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy wszystkich czytelników i miłośników sztuki oraz malarstwa. Istnieje również możliwość zakupu obrazów.