„Morąskie inspiracje” – wystawa pokonkursowa

Plakat wystawy pokonkursowej "Morąskie inspiracje", w tle czerwone i różowe plamy i kształty

Wystawa obejmowała niezwykłe, twórcze oraz przepiękne prace artystyczne laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu plastycznego pt. „Morąskie inspiracje”. Tematem prac było ukazanie Morąga – miasta, pod względem historycznym, urbanistycznym oraz przyrodniczym. Zbiór ilustracji stworzony przez małych artystów został wyeksponowany i można było podziwiać je w Oddziale dla Dzieci.

Wystawa pokonkursowa była częścią zadania „Morąg inspiruje – wczoraj, dziś, jutro” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy od 7 od 28 października 2022 r.