Uwaga! W dniach 04-08.07.2022 r. filia w Słoneczniku będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów

Stos 4 książek, na najniższej położona na krawędzi lupa

Informujemy, że w dniach 4-8 lipiec 2022 r. Biblioteka w Słoneczniku będzie nieczynna. W tych dniach będzie przeprowadzane skontrum, czyli inwentaryzacja zbiorów. Zachęcamy naszych Użytkowników do wcześniejszych odwiedzin i wypożyczenia większej ilości zbiorów przed rozpoczęciem inwentaryzacji. Jednocześnie informujemy, że nie będą pobierane opłaty za nieterminowe oddanie zbiorów, których termin zwrotu przypadnie na w/w okres, ponieważ zostanie on automatycznie przesunięty do 13 lipca 2022 r. W tym czasie nie będzie możliwe wypożyczanie i prolongowanie zbiorów. Nadal jednak będzie możliwe ich zwracanie od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-14:00 z zastrzeżeniem, że w systemie bibliotecznym operacja ta zostanie dokonana dopiero w dniu, gdy biblioteka będzie czynna. Wynikłe z tego powodu dodatkowe opłaty zostaną skorygowane. Inwentaryzacja zbiorów nie wpłynie na działanie pozostałych filii i biblioteki w Morągu, zachęcamy do wypożyczania w tych placówkach (przy użyciu tej samej karty bibliotecznej). Za utrudnienia przepraszamy.