Spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich

Zdjęcie grpowe autorki z członkami Dyskusyjnego Klubu Książki w Morągu i pracownikami biblioteki

We wtorek 24 maja 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu odbyło się spotkanie z polską pisarką Katarzyną Enerlich. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu dotacyjnego „Dyskusyjne Kluby Książki 2022” dofinansowanego ze środków Instytutu Książki.

Pani Katarzyna z humorem i energią  opowiadała o pisarstwie, życiu, swoich korzeniach i o książkach. Zdradziła czytelnikom, skąd bierze pomysły na swoje utwory. Są to, jak się okazuje, prawdziwe ludzkie historie- i te zabawne i te z gatunku trudniejszych.

Pisarka chętnie odpowiadała na pytania czytelników, nawet dotyczące życia osobistego. Pani Katarzyna z dużym optymizmem podchodzi do życia, rozkochana w prowincji nie wyobraża sobie życia w wielkim mieście i uważa, że marzenia się spełniają i są współudziałem życzliwych i dobrych ludzi, którzy stają na naszej życiowej drodze.

Rozmiłowana w mrągowskiej prowincji autorka okazała się ciepłą i serdeczną rozmówczynią, jej wyjątkowa łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi i bezpośredniość skłaniały do rozmowy. To było bardzo interesujące spotkanie, zostaliśmy oczarowani urokiem osobistym naszego gościa.

Na zakończenie spotkania były jeszcze indywidualne rozmowy, wspólne zdjęcia i autografy, które z radością rozdawała pisarka. DZIĘKUJEMY!!!

Galeria: