Wyzwanie czytelnicze „Poszerzam swoje książkowe horyzonty”

Poskładane karty konkursowe leżą na ladzie bibliotecznej, jedna karta rozłożona z widocznymi miejscami na naklejki, w tle regały z książkami

Kochani Czytelnicy!

Czy często zastanawiacie się, jaką książkę przeczytać? Może brakuje Wam pomysłów, inspiracji, chcecie czytać więcej, ale nie wiecie, po jakie zagadnienia sięgnąć? A może chcielibyście odkryć coś świeżego, innego, z czym do tej pory się nie spotkaliście? Jeśli choć jedna odpowiedź jest na tak – zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych, gdyż od 21.03.2022 r. można wziąć udział w wyzwaniu czytelniczym pt.: „Poszerzam swoje książkowe horyzonty”.

Zainteresowane osoby zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu do zapoznania się ze szczegółami oraz do pobrania od pracowników Wypożyczalni dla Dorosłych karty: „Poszerzam swoje książkowe horyzonty”. W ciągu trwania wyzwania czytelniczego, czyli od 21.03.2022 do 30.09.2022 r., trzeba wypożyczyć 11 książek reprezentujących różne kategorie. Za wypożyczenie tych książek otrzymacie naklejki niezbędne do uzupełnienia karty. Przy poszukiwaniu określonych tytułów można korzystać do woli z wiedzy bibliotekarzy, którzy są doskonałymi „podpowiadaczami”. Za wyklejenie całej karty biblioteka przewidziała nagrody rzeczowe.

Czytelników mających skończone 15 lat, którzy mają ochotę wyruszyć w nieznane, zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie. Szczegóły w regulaminie Wyzwania, który znajdziecie w załączniku.

Warto odświeżyć swoje czytelnicze przyzwyczajenia i dać się zaskoczyć. Dobrej zabawy!

Załączniki