“Kropla w atrament” – wystawa twórczości Joanny Harasimowicz

Plakat wystawy twórczości Joanny Harasimowicz "Kropla w atrament"

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprezentowała wystawę prac Joanny Harasimowicz pt. „Kropla w atrament”.

Joanna Harasimowicz – absolwentka Wydziału Sztuki w Olsztynie, kierunku „Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej”, refleksolog II stopnia, pisarka i artystka, studentka Medycyny Wschodu.

“Tam, gdzie czucie wymaga, bądź prosi się o nadanie sobie kształtu i wyrazu, sięgam po intuicyjną formę pisaną. Można w niej odnaleźć nie tylko siebie, ale i to, co łączy nas wszystkich: swoiste, osobiste jestestwo.

Jak wiele można ukazać słowami?

To zależy od tego, jak wiele potrafisz i chcesz z nich wyczytać. W świecie sztuki głębokość odbioru zależy tylko od Ciebie. Głębokość przekazu to moja miła tajemnica, która daje mi ogromną radość w pisaniu. Zapraszam”.

Tomik poezji autorki można było nabyć w MBP w Morągu.

Wystawę można było obejrzeć od 4 lutego do 15 marca w Wypożyczalni dla Dorosłych w godzinach otwarcia działu.

Okładka książki Joanna Harasimowicz "Kropla bezwstydnej pokory"