Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wyczaruj nam święta”

Plakat konkursu "Wyczaruj nam święta" w bibliotece w Bogaczewie i Jurkach, po środku plakatu rysunek choinki, dookała wypisane zasady konkursu

Oto wyniki naszego wspaniałego konkursu na najpiękniejszą choinkę. Komisja miała nie lada orzech do zgryzienia, po wielu bataliach udało nam się wyłonić laureatów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie w wykonaną pracę. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i udziału w kolejnych projektach. Zwycięzców konkursu zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki w Morągu lub po wcześniejszym umówieniu w wybranej filii bibliotecznej.

Laureaci konkursu "Wyczaruj nam święta". Kat. wiek. przedszk. - kl. 3: 1 miejsce – Paulina Stangrecka; 2 miejsce – Zuzanna Dawidowicz; 3 miejsce – Nikola Patalewska; wyróżnienia – Michasia Czekajska i Rozalka Mackiewicz. Kat. wiek. kl. 4-8: 1 miejsce – Adam Heymann; wyróżnienie – Paweł Segin