„Moje zwierzęta”- wystawa twórczości Barbary Zalewskiej

Plakat wystawy Barbary Zalewskiej "Moje zwierzęta" w Oddziale dla Dzieci od 5 do 28 października 2021 r., po prawej fragmenty dwóch prac

Oddział dla Dzieci dziękuje za zwiedzenie wystawy prac plastycznych oraz wykonanych rękodzieł na szydełku i drutach naszej aktywnej czytelniczki. Autorka wystawy mówi o sobie tak:

Nazywam się Basia Zalewska, mam 11 lat. Kocham zwierzęta, w szczególności kury i rośliny. W wolnym czasie: czytam książki o zwierzętach, maluję różnymi technikami, bawię się z moimi zwierzętami, pielęgnuję moje rośliny, przygotowuję smaczne i zdrowe przekąski dla moich zwierzaków oraz uczę się (ze zwierzętami oczywiście). Fascynuje mnie mitologia i zgłębiam ten temat. Lubię robić na szydełku i na drutach.

Wystawę można było podziwiać od 5 do 28 października w godzinach otwarcia działu.