„Zatrzymuję dla Was czas” – wystawa Agaty Koziej-Iljasiuk z AgatArt Fotografia

Plakat wystawy fotograficznej AgatArt Agaty Koziej-Ilasiuk "Zatrzymuję dla Was czas...", na plakacie dziewczyna w białym koronkowym stroju i wianku na głowie spogląda zza drzewa

Od 10.06.2021 do 30.07.2021 w Galerii Lokalnych Artystów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu można było podziwiać wystawę prac fotograficznych „Zatrzymuję dla Was czas” Agaty Koziej-Iljasiuk z AgatArt Fotografia.

Agata Koziej-Iljasiuk – człowiek renesansu i tysiąca talentów, oligofrenopedagog, terapeuta zajęciowy, kuglarz, organizator sfery kultury, spełniona mama i żona. Urodziła się w Reszlu, miasteczku ostatniej czarownicy, pełnym pięknych miejsc, urokliwych zakątków i wszechobecnej, wyjątkowej aury sprzyjającej twórczej pracy lokalnych artystów. Podtrzymując tradycje rodzinnego miasta, Agata od kilku lat czaruje magicznymi kadrami pięknych portretów, zdjęć rodzinnych, dziecięcych i ciążowych.  Po prostu lubi cykać fotki, bo dzięki temu może zatrzymać ten konkretny, idealny moment i uchronić go przed upływem czasu.      

         Jak mówi sama o sobie: „Duża wrażliwość pozwala mi odkryć to co piękne, pozwala pokazać mi jak widzę świat, uchwycić błysk w oku kobiety, ukazać najszczerszy uśmiech dziecka.”