Wystawa „Huragan Morąg wczoraj i dziś”

Plakat wystawy "Huragan Morąg wczoraj i dziś", na plakacie fotografia broniącego w czasie strzału bramkarza

Od 5 maja do 14 czerwca w Gablocie Lokalnych Pasjonatów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu gościła wystawa pt.: „Huragan Morąg wczoraj i dziś”. W skład ekspozycji wchodziły różnego rodzaju przedmioty związane z Miejskim Klubem Sportowym Huragan Morąg, udostępnione na potrzeby przedsięwzięcia przez kibiców oraz byłych piłkarzy Klubu w ramach akcji „Operacja – wystawa!”, koordynowanej przez Milenę Oziębło. Na szczególną uwagę zasługiwały użyczone przez byłych graczy zdjęcia, które znakomicie pokazywały jak zmieniał się klub, stadion oraz drużyna na przestrzeni aż pięciu dekad (zdjęcia pochodzą z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych!). W gablocie oglądać było można również bilety, proporczyki,  i gadżety klubowe.

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie swoich pamiątek na potrzeby ekspozycji panom: Pawłowi Dzięgielewskiemu, Stanisławowi Plazińskiemu oraz Robertowi Szyszko.

Szklana trzypółkowa gablota z eksponatami