„Warto wypożyczyć” – nowa akcja Tv Morąg i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu

plakat akcji "Warto wypożyczyć", w tle regał z książkami

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową akcję Tv Morąg oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. „Warto wypożyczyć” to program powstały z inicjatywy lokalnej stacji telewizyjnej, którego celem jest promocja zbiorów morąskiej biblioteki. W każdym z odcinków występuje pracownik bądź też czytelnik naszej biblioteki, który opowiada o zbiorach w niej dostępnych, uważanych przez niego za szczególnie godne polecenia. Co tydzień w piątki w lokalnej telewizji, a także na Youtube i na stronie internetowej Tv Morąg, można obejrzeć kolejne odsłony tej serii. Drogi Czytelniku, jeżeli również chciałbyś polecić swoją ulubioną książkę, film, grę czy też inny zbiór dostępny na naszych półkach, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: 89-757-43-76, wew. 25 lub na e-mail: dyrektor.morag@wbp.olsztyn.pl.

Poniżej możecie znaleźć najnowszy opublikowany dotychczas odcinek:

Pozostałe odcinki można obejrzeć korzystając z poniższej playlisty:

Kadr z 1 filmu z serii "Warto Wypożyczyć", dyrektorka biblioteki stoi między regałami i trzyma książkę

Za pomoc we współtworzeniu programu „Warto wypożyczyć” serdecznie dziękujemy Łukaszowi Wiśniewskiemu, Hubertowi Kalinowskiemu, a także wszystkim Czytelnikom, którzy zgłaszają się do nas, wyrażając chęć wystąpienia w kolejnych odcinkach.