„Tęczowy świat Lenki” – wystawa plastyczna Leny Ogrodowczyk

Plakat wystawy Lenki Ogrodowczyk "Tęczowy Świat Lenki", na plakacie fragmenty rysunków autorki: słońce, tęcza, postacie dziewczynek

Od poniedziałku, 01.03 do końca marca w Oddziale dla Dzieci było można oglądać wystawę prac plastycznych Lenki Ogrodowczyk „Tęczowy świat Lenki”.

Mała artystka uczęszcza do Przedszkola nr 6 w Morągu i jest bardzo aktywną czytelniczką, a o sobie mówi tak:

„Witam, mam na imię Lena Ogrodowczyk. Chciałabym przedstawić wszystkim czytelnikom odwiedzającym bibliotekę zbiór moich prac, które wykonałam w wolnych chwilach po przedszkolu. Rysowanie to moja pasja, którą zajmuję się od trzech lat. Mam nadzieję, że wszystkim się spodobają. Życzę miłego zwiedzania i oglądania.”

Ekspozycję było można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki (…do czasu, gdy ograniczono dostęp z powodu trzeciej fali koronawirusa).

Korkowa ściana wystawowa z napisem "TĘCZOWY ŚWIAT LENKI" i 17 pracami autorki, dookoła papierowe kolorowe motylki