Konkurs na najlepszą recenzję

Plakat konkursu "RecenzujeMY", u dołu grafiki otwartej książki, szpuli kinowej z filmem i 2 kostek do gry

Recenzuj zbiory biblioteki i wygrywaj nagrody!

Czytelnia dla Dorosłych i Wypożyczalnia dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu ogłaszają konkurs, w którym co miesiąc nagrodzimy trzy osoby: za najciekawsze (mini)recenzje książki, filmu oraz gry planszowej. Konkurs będzie trwał do końca czerwca 2021 roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy podczas wypożyczania książki, filmu lub gry wziąć od bibliotekarza krótki formularz i opisać w nim wybrany tytuł.  Serdecznie zapraszamy do wypożyczania i recenzowania zbiorów!

Wygląd formularzy:

Formularz (ulotka) na recenzję książki       Formularz (ulotka) na recenzję gry planszowej       Formularz (ulotka) na recenzję filmu