BEZPIECZNE ZACHOWANIA W SIECI – bezpłatne szkolenie dla Twojego dziecka w ramach projektów “Sieć na kulturę”

Plakat warsztatów on-line "Bezpieczne zachowania w sieci"

„Sieć na kulturę” to flagowy projekt Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, do którego została zaproszona Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu.

Dzięki temu mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa dziecko do udziału w ciekawych i niezwykle potrzebnych w dzisiejszych czasach zajęciach pt. „Bezpieczne zachowania w sieci”, którym przyświeca hasło „Odkrywaj, działaj, twórz… kreatywnie i bezpiecznie!”

Podczas warsztatów nauczymy się jak najpozytywniej, najkonstruktywniej i przede wszystkim bezpiecznie wykorzystywać zasoby sieci. Jak nie dać się oszukać? Jak przechowywać pliki? Jak unikać wirusów? Jak bezpiecznie korzystać z narzędzi online? Na te i wiele innych zagadnień znajdziemy odpowiedź w trakcie atrakcyjnych i perspektywistycznych zajęć.

Praktyczne ćwiczenia i interesujące wykłady drogą do wysokich kompetencji cyfrowych Państwa dziecka.

UWAGA! Na koniec warsztatów, na każdego uczestnika będzie czekać miła NIESPODZIANKA.

Zapraszamy do zapisów.

Zajęcia poprowadzi Roksana Czarnecka – pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, uczestniczka szkolenia dla pracowników Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury  w ramach projektów „Sieć na kulturę”.

Ważne informacje:

  • Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat.
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 24 lutego 2021 r.
  • Limit miejsc na jedno szkolenie wynosi 10 uczestników.
  • Zajęcia odbędą się ONLINE w aplikacji TEAMS. Przewidywany termin rozpoczęcia warsztatów – 11 marca 2021. Lekcje we wtorki i czwartki 17:30-19:00.
  • Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 531-234-156.

W przypadku potwierdzenia uczestnictwa w zajęciach prosimy o przesłanie skanów wypełnionych oświadczeń i deklaracji (dostępnych poniżej) na adres: odd.morag@wbp.olsztyn.pl, a oryginał należy dostarczyć do Oddziału Dla Dzieci MBP w Morągu.

Załączniki