“Nie bądź lemurem, łap za lekturę!” – akcja z nagrodami bibliotek w Jurkach i w Bogaczewie

Biblioteki w Jurkach i w Bogaczewie zapraszają Czytelników do zabawy – za każdą wizytę w tych filiach zbieraj naklejki i zdobywaj świetne nagrody!

Przedsięwzięcie ma na celu aktywizację dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich oraz promocję czytelnictwa. Ponadto chcemy pokazać Wam, jak wiele zmieniło się w naszych placówkach.

Przygotowaliśmy masę nowości i aby zachęcić Was do zajrzenia w nasze progi oraz do sięgania po książki,  stworzyliśmy właśnie tę akcję, której przeprowadzenie możliwe jest dzięki sponsorom: EPEE, Hotel Tailor, Pizzeria Manufaktura oraz Restauracja Park – dzięki nim zebraliśmy cudowne nagrody, które mogę trafić w Wasze ręce!

Akcja trwa do końca 2020 roku.