Ferie zimowe w Oddziale dla Dzieci

W Oddziale dla Dzieci odbyły się ferie pt. „Pinokio w bibliotece”, podczas których dzieci miały możliwość zapoznania się z głównym bohaterem książki Carla Collodi. Uczestnicy ferii brali udział w integracyjnych zabawach literackich, ruchowych, plastycznych wykazując się pomysłowością, kreatywnością oraz poczuciem humoru. Dodatkową atrakcją było przedstawienie teatralne w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART. z Krakowa, w którym dodatkowo uczestniczyli m.in. rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki zaproszeni przez uczestników ferii. Gościliśmy także autora Zbigniewa Masternaka, który poprowadził warsztaty komiksowe oraz Małgorzatę Kadylak, która przeprowadziła szereg ciekawych i niezwykłych eksperymentów.

Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.

Zajęcia dla dzieci współfinansowane ze środków będących w dyspozycji Pełnomocnika Burmistrza Morąga ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.