Wystawa “Krajobrazy”

Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej promuje lokalnych artystów, ludzi z pasją i zamiłowaniem do tego, co robią. To oni urozmaicają swoimi wyjątkowymi pracami miejsca biblioteczne. Stwarzają wyjątkowy klimat i wprowadzają oglądającego w świat widziany oczami artysty.

Od 4 do 30 listopada gościliśmy wystawę malarstwa Wandy Dziedziech pt. „Krajobrazy”. Tę wyjątkową ekspozycję tworzyło 50 pięknych obrazów przedstawiających pejzaże. Twórczość autorki była już kilkakrotnie prezentowana w naszej galerii, tym razem mamy możliwość poznania jej nowych prac.

W jesienne popołudnie, 6 listopada odbył się wernisaż wystawy. W trakcie spotkania artystka opowiedziała o początkach swojej malarskiej drogi, o swoich motywacjach, inspiracjach i tematyce prac. Po oficjalnym otwarciu wystawy rozmowy przeniosły się w pobliże obrazów, gdzie w trakcie zwiedzania słychać było liczne gratulacje oraz słowa podziwu dla talentu malarki i życzenia nieustającej weny twórczej.

Wszystkim obecnym na wernisażu: rodzinie, przyjaciołom, czytelnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. Wystawa malarstwa pt. „Krajobrazy” cieszyła oko i duszę do końca listopada. Dziękujemy za odwiedzanie Wypożyczalni dla Dorosłych celem obejrzenia twórczości artystki.