Kubuś Puchatek – wernisaż wystawy

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia została zorganizowana wystawa wydawnictwa „Nasza Księgarnia” – „Kubuś Puchatek”. Wystawa powstała z okazji 90. urodzin najsłynniejszego misia. Autorem przygód Kubusia Puchatka jest Alan Alexander Milne, który stworzył sympatycznego misia o bardzo małym rozumku dla swojego syna Christophera Robina. Zapraszamy do obejrzenia przepięknych ilustracji, a także zachęcamy do zapoznania się i wypożyczenia książek o Kubusiu Puchatku, które dostępne są w księgozbiorze Oddziału dla Dzieci. W wernisażu wystawy wzięły udział dzieci z klas II Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu.

Wystawę można było zwiedzać od 12 listopada do 15 grudnia 2019 r. w godzinach otwarcia biblioteki.

Dziękujemy za przybycie!