Start projektu „Mała książka – wielki człowiek ”

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci MBP w Morągu dzieci w wieku przedszkolnym z roczników 2013-2016 i ich rodziców, którzy otrzymają wyjątkowe wyprawki czytelnicze. Dzieci znajdą w niej książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika. Dla rodziców przygotowano natomiast broszurę informacyjną przypominającą o ważnej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Kampania jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”. Akcja „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej projektu www.wielki-czlowiek.pl oraz profilu na portalu Facebook: www.facebook.pl/wielkiczlowiek

Przyjdź i odbierz swoją wyprawkę!!!