Barwy jesieni…

Po przerwie wakacyjnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zaczarowani wierszem…” pod hasłem Barwy jesieni. Dzieci z Przedszkola Pod Zielonym Parasolem wysłuchały wierszy znanych poetów o pięknej porze roku, jaką jest jesień. Gościem specjalnym była Beata Cetkowska z Morąskiego Domu Kultury. Podczas spotkania przedszkolaki poprzez zabawę poznały oznaki i uroki tej niezwykłej pory roku. Dodatkową atrakcją była możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie “Mała Książka – Wielki Człowiek”, do którego przystąpił Oddział dla Dzieci. Uczestnicy spotkania, którzy posiadali już karty biblioteczne, po wypożyczeniu wybranej książki otrzymali wyprawki czytelnicze, zachęcając tym samym inne dzieci, aby zapisały się do biblioteki.