Spektakl teatralny w Oddziale dla Dzieci

„Nowe przygody Doktora Dolittle” to spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Krak-Art zorganizowany 26 sierpnia 2019 r. w Oddziale dla Dzieci. Mali widzowie zapoznali się tym razem z przygodami sympatycznego i pomysłowego Doktora Dolittle, który w niezwykły sposób niósł pomoc afrykańskim zwierzętom. Dzieci były zachwycone grą aktorów, kolorowymi kostiumami oraz barwną i ciekawą scenografią. W trakcie przedstawienia artyści w zabawny sposób angażowali widzów do aktywnego udziału w spektaklu, poszerzając ich wiedzę i ukazując jak ważne jest pomaganie zwierzętom. Spotkanie teatralne było dla dzieci niezwykłym przeżyciem, które dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Przedstawienie teatralne dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.