Nocny Maraton Filmowy

Zapraszamy wszystkich entuzjastów science-fiction oraz maniaków kina superbohaterskiego! Z okazji rozpoczynających się wakacji biblioteka zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego wyświetlone zostaną 3 filmy. Maraton rozpocznie się we wtorek 25.06.2019 r. o godz. 22:00 a zakończy 26.06.2019 r. ok. godz. 5:00. Na uczestników w przerwach między seansami czekać będą hektolitry herbaty oraz najlepsze kanapki w mieście. W maratonie mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 12 lat i mają pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Na maraton filmowy można się wpisać do 24.06.2019 r. (poniedziałek) w Czytelni dla Dorosłych. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy.

Na maratonie będzie możliwość zdobycia naklejki w zabawie Gram z biblioteką.