“Obserwacje” Pauliny Dobrzańskiej – przedłużony termin

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wystawą został przedłużony termin prezentowania jej. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania aż do końca marca 2019 roku.

„Mała Galeria” w Wypożyczalni dla Dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu ma przyjemność prezentować prace Pauliny Dobrzańskiej zatytułowane „Obserwacje”. Autorka jest absolwentką Liceum Plastycznego im. Ericha Mendelhsona w Olsztynie i prezentowane prace powstały właśnie na zajęciach szkolnych.

Na ekspozycji można obejrzeć prace rysunkowe i malarskie, do których punktem odniesienia jest martwa natura i studium modela. Rysunki wykonane w technice węgla i ołówka, natomiast malarstwo w technice akrylowej.

Wystawa jest prezentowana od 1 do 28 lutego w godzinach otwarcia działu. Serdecznie zapraszamy.