Jaka jest Twoja pasja?

Wystawa w jednej gablocie? Czemu nie. Już jest to możliwe. Masz ciekawe hobby, pasję? Zbierasz różne rzeczy? Tworzysz wyjątkowe przedmioty? Rysujesz inspirujące prace? Zaprezentuj to. Przyjdź, opowiedz o tym bibliotekarzowi i pochwal się wszystkim.

W Bibliotece rusza nowy cykl wystaw. Wystawy inne niż zawsze. Nietuzinkowe, niepospolite, niepowszednie, niecodzienne. Jednak zawsze ciekawe i oryginalne. Koordynatorem innowacyjnego działania jest Kierownik Czytelni dla Dorosłych, Joanna Kulik. Chętne osoby zapraszamy do konsultacji w celu omówienia szczegółów i zarezerwowania w harmonogramie swojej wystawy. Nie potrzeba wiele by pokazać, jak dużo potrafisz.

Kontakt:

Joanna Kulik – Kierownik Czytelni dla Dorosłych

tel.: 89-757-11-12

e-mail: czytelnia.morag@wbp.olsztyn.pl

Harmonogram wystaw:

1. Listopad 2018 r. – „Kartonowy świat” Zbigniew Gosławski
  2. Grudzień 2018 r. – Wystawa retro zbiorów biblioteki
  3. Styczeń 2019 r. – Tatuażowe szkice Łukasza Rudnickiego
  4. Luty 2019 r. – Chusty harcerskie z całego świata Dominik Jeffrey Rimaszauskas